Broker beczek whisky

Broker beczek whisky

Stilnovisti jest najstarszą firmą zajmującą się inwestycjami alternatywnymi w Europie. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży i współpraca z największymi autorytetami i destylarniami w świecie szkockiej whisky pozwala nam proponować naszym klientom najwyższej jakości usługi doradcze przy zakupach inwestycyjnych beczek.

Naszym priorytetem jest zawsze spełnienie oczekiwań Klientów. W zależności od pożądanej wielkości i stopnia dywersyfikacji portfela, przeznaczenia beczek, długości inwestycji czy nawet osobistych preferencji inwestora, jesteśmy w stanie zaproponować portfel aktywów, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych wymagań klienta.

broker-beczek-2-496x680
Inwestuj ze Stilnovisti

Inwestując ze Stilnovisti stajesz się właścicielem fizycznych aktywów. Beczki są ubezpieczone i przechowywane w destylarniach lub magazynach w Szkocji. Doświadczenie szkockich destylarni gwarantuje przechowywanie w idealnych warunkach, które zapewniają bezpieczeństwo i odpowiedni proces starzenia destylatu. Klient może w każdym momencie zakończyć inwestycję i sprzedać swoje beczki.

Dowiedz się więcej o inwestowaniu w beczki szkockiej whisky

Skontaktuj się z naszym doradcą

Wybierz oddział
Stilnovisti
Londyn
Aberlour
Wenecja
Poznań
Skontaktuj się
z nami