Stilnovisti

Stilnovisti

Stilnovisti to najstarsza firma w Europie zajmująca się inwestycjami alternatywnymi. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu portfelami naszych Klientów, dzięki czemu potrafimy analizować sytuację makroekonomiczną oraz rynkową i trafnie lokować środki w najlepszym momencie.

Niezależnie od analizy trendów na znanych nam rynkach, stale poszukujemy nowych rynków, które są we wczesnej fazie rozwoju, po to, by proponować naszym klientom rozwiązania nie tylko korzystne z tytułu potencjalnych zysków, ale przede wszystkim bezpieczne za sprawą niskich cen.

Broker beczek whisky

Stilnovisti jest najstarszą firmą zajmującą się inwestycjami alternatywnymi w Europie. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży i współpraca z największymi autorytetami i destylarniami w świecie szkockiej whisky pozwala nam proponować naszym klientom najwyższej jakości usługi doradcze przy zakupach inwestycyjnych beczek.

Naszym priorytetem jest zawsze spełnienie oczekiwań Klientów. W zależności od pożądanej wielkości i stopnia dywersyfikacji portfela, przeznaczenia beczek, długości inwestycji czy nawet osobistych preferencji inwestora, jesteśmy w stanie zaproponować portfel aktywów, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych wymagań klienta.

Inwestując ze Stilnovisti stajesz się właścicielem fizycznych aktywów. Beczki są ubezpieczone i przechowywane w destylarniach lub magazynach w Szkocji. Doświadczenie szkockich destylarni gwarantuje przechowywanie w idealnych warunkach, które zapewniają bezpieczeństwo i odpowiedni proces starzenia destylatu. Klient może w każdym momencie zakończyć inwestycję i sprzedać swoje beczki.

Skontaktuj się z naszym doradcą

o-nas-8

Niezależny bottler

Jesteśmy jedną z niewielu europejskich firm, która ma status niezależnego bottlera. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i uznaniu w świecie whisky mamy dostęp do wyjątkowych i rzadkich zapasów tego trunku z różnych szkockich destylarni.

Dzięki temu niektóre, starannie wyselekcjonowane beczki butelkujemy dla naszych klientów lub pod własnymi markami.

o-nas-6

HISTORIA

W czasie ponad 15 lat obecności na rynku Stilnovisti było organizatorem, wystawcą lub uczestnikiem kilkuset festiwali, targów, degustacji, masterclassów i innych wydarzeń branżowych na całym świecie. Od wielu lat angażujemy się w propagowanie i poszerzanie wiedzy o szkockiej whisky, poprzez liczne wydawnictwa prasowe i radiowe oraz prelekcje.

Poznaj bliżej historię Stilnovisti i najważniejsze projekty oraz wydarzenia, w których braliśmy udział.

Komitet inwestycyjny

Przy wyborze beczek dla naszych Klientów wspiera nas Komitet Inwestycyjny składający się z największych autorytetów branży whisky. Dzięki temu mamy pewność, że aktywa wybrane dla naszych klientów są najlepszym możliwym wyborem, gwarantującym najwyższą możliwą stopę zwrotu.

Media O Nas

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie na rynku inwestycji alternatywnych pozwala nam występować w mediach roli ekspertów z zakresu inwestowania w aktywa alternatywne, takie jak whisky, wino czy dzieła sztuki.

Wypowiedzi i analizy zespołu Stilnovisti można przeczytać w publikacjach największych mediów w Polsce.

Wybierz oddział
Stilnovisti
Londyn
Aberlour
Wenecja
Poznań
Skontaktuj się
z nami